"Колосок"

Група раннього віку

 

 

 

 

НАШІ ВИХОВАТЕЛІ:

 

Прилуцька Людмила Петрівна

Освіта: неповна вища

Стаж роботи: 13 років

 

Тема самоосвіти: "Розвивальне читання - як один із аспектів формування соціальної компетентності дитини" (за Л. Шелестовою)

                                                        

 

 

 

Пирлик Клавдія Олексіївна - помічник вихователя

Список дітей

 групи раннього віку(2 року життя) «Колосок»

Валківського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Веселка»

1. Бережний Даніїл 
2. Губський Максим 
3. Дубовий  Євген  
4. Ніконенко Кіра 
5. Сиврюк Кристина 
6. Шевченко Микола 
7. Шульгін Віктор 
8. Шеремет Іван 
9. Міщишина Кароліна 
10. Єрмакова Софія
 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

 

 

Весело зустрічаємо Масляну!

 

 

Обмін досвідом. Заняття на тему : "Забавлянки моєї бабусі"

 

  

 

  

 

 

 

Режим дня

    групи раннього віку (2-го року життя) «Колосок»

за освітньою програмою для дітей від 2 - 7 років «Дитина»

на 2017/2018 н.р.

 

  Зустріч дітей, огляд, ігри, індивідуальне спілкування…    7.00-8.00

Ранкова гімнастика…………………………………………    8.07-8.12

Підготовка до сніданку, сніданок…………………...……….8.15-8.45

Ігри, підготовка до занять……………………………………8.45-9.00

Заняття…………………………………………………………..9.00-9.45

Підготовка до прогулянки, прогулянка…………………    10.00-12.00

Повернення з прогулянки……………………………………12.00-12.10

Підготовка до обіду, обід…………………………………..…12.10 – 12.50

Підготовка до сну, сон………………………………………   12.50-15.00

Поступовий ( в міру пробудження дітей ) підйом, ігри……15.15-15.30

Підготовка до вечері, вечеря……….………………………   15.30-15.45

Ігри, самостійна діяльність, заняття індивідуальні………15.45-16.30

Підготовка до прогулянки, прогулянка…………………     16.30-17.30

 

 

Розклад занять на тиждень

групи раннього віку (2-го року життя) «Колосок»

за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина»

на 2017/2018 н. р.

 

             Понеділок

1.Художньо-продуктивна діяльність(музична діяльність) 

 2. Сенсорний розвиток

 

                 Вівторок

1. Художньо-продуктивна діяльність (малювання, аплікація, ліплення)

2. Розвиток  мовлення і культура мовленнєвого спілкування.     (художня література)

 

 

                   Середа

1. Художньо-продуктивна діяльність  (музична діяльність) 

2.Ознайомлення із соціумом

                Четвер

1. Розвиток  мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

2. Ознайомлення з природним довкіллям

 

    

 

                                                           Пятниця

                              1. Здоров’я та фізичний розвиток

                              2. Сенсорний розвиток (конструювання)

 

                                          Цікаві хвилинки для дитинки

Понеділок

 

Соціально-моральний розвиток 

(елементарна трудова діяльність)

Вівторок

Здоров’я  та фізичний розвиток

(культурно-гігієнічні навички,валеологія)

Середа

Здоровя  та фізичний розвиток

Четвер

Спортивна розвага(І-ІІІ тиждень) (театралізована діяльність)

П’ятниця

 Ігрова діяльність