Режим роботи закладу, розклад занять

 

Режим роботи

Валківського дошкільного навчального закладу

(ясла-садок) «Веселка»

Валківської міської ради

Валківського району Харківської області

на 2018/2019 навчальний рік

 

                                                                      Режим роботи закладу: з 7.00 до 17.30 (10,5 год.)

                вихідні дні: субота, неділя та святкові дні

 

№ з/п

Вікова група

Режим роботи

Кількість годин

Вихідні

Початок роботи

Закінчення роботи

1.

Група раннього віку «Сонечко»

7.00

17.30

10,5 год.

субота, неділя та святкові дні

2.

І молодша група «Колосок»

7.00

17.30

10,5 год.

субота, неділя та святкові дні

3.

І молодша група «Чебурашка»

7.00

17.30

10,5 год.

субота, неділя та святкові дні

4.

ІІ молодша група «Зірочка»

7.00

17.30

10,5 год.

субота, неділя та святкові дні

5.

ІІ молодша група «Горобинка»

7.00

17.30

10,5 год.

субота, неділя та святкові дні

6.

Середня група «Вишеньки»

7.00

17.30

10,5 год.

субота, неділя та святкові дні

7.

Середня група «Ромашка»

7.00

17.30

10,5 год.

субота, неділя та святкові дні

8.

Старша група «Зайчик»

7.00

17.30

10,5 год.

субота, неділя та святкові дні

9.

Старша група «Колобок»

7.00

17.30

10,5 год.

субота, неділя та святкові дні

 

РЕЖИМ  ДНЯ

дітей Валківського дошкільного  навчального

закладу (ясла-садок) «Веселка»

за Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина»

та за Освітньою програмою для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»

на 2018/2019 н. р.

 

            Вікові групи

 

 

Режимні моменти

Група раннього віку «Сонечко»

I молодша група «Колосок»

I молодша група «Чебурашка»

ІI молодша група «Зірочка»

ІІ молодша група «Горобинка»

Середня група «Вишеньки»

Середня група «Ромашка»

Старша

група «Зайчик»

Старша група «Колобок»

Ранкова зустріч дітей, ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальні заняття

7.00-8.07

7.00-8.00

7.00 – 8.00

7.00-8.07

7.00-8.07

7.00-8.17

7.00-8.17

7.00-8.29

7.00-8.29

Ранкова гімнастика (Дудка С.В. спортивна зала №2)

8.07 – 8.12

8.00- 8.05

 

8.07 – 8.15

8.07 – 8.15

8.17 – 8.27

 

 

 

Ранкова гімнастика

(Луценко Т.Г. спортивна зала №1)

 

 

8.00 – 8.05

 

 

 

8.17 – 8.27

8.29-8.41

8.29-8.41

Підготовка до сніданку. Сніданок.

8.12-8.45

8.05-8.30

8.05 – 8.30

8.15 – 8.45

8.15-8.45

8.27 - 8.50

8.27 - 8.50

8.41 – 9.00

8.41 – 9.00

Ігри, підготовка до занять. Колективні та індивідуальні заняття.

8.45-9.00-9.45

8.30-9.05-9.45

8.30-9.00-9.45

8.45-9.45

8.45-9.45

8.50 - 10.00

8.50 - 10.00

9.00 - 10.40

9.00 - 10.40

Підготовка до прогулянки. Прогулянка

9.45-11.30

9.45-11.30

9.45-11.30

9.45-11.45

9.45-12.10

10.00-12.00

10.00-12.00

10.40-12.30

10.40-12.30

Повернення з прогулянки, підготовка до обіду, обід

11.30-12.20

11.30-12.20

11.30-12.20

11.45-12.45

12.10-13.00

12.00-13.00

12.00-13.00

12.30-13.20

12.30-13.20

Підготовка до сну, сон

12.20-15.00

12.20-15.00

12.20-15.00

12.45-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.20-15.20

13.20-15.20

Поступовий підйом, оздоровчі процедури

15.00-15.25

15.00-15.25

15.00-15.20

15.00-15.20

15.00-15.20

15.00-15.20

15.00-15.20

15.20-15.40

15.20-15.40

Вечеря, ігри, самостійна діяльність, індивідуальні заняття

15.25-16.35

15.25-16.35

15.20-16.00

15.20-16.10

15.20-16.15

15.20-16.10

15.20-16.10

15.40-16.40

15.40-16.30

Підготовка до прогулянки, прогулянка

16.35-17.30

16.35-17.30

16.00-17.30

16.10-17.30

16.15-17.30

16.10-17.30

16.10-17.30

16.40-17.30

16.30-17.30

 

 

Розклад занять на тиждень

за освітньою програмою для дітей від двох до семи років «Дитина»  та

за освітньої програмою для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»

на 2018/2019 навчальний рік

 

 

 

 

раннього віку
(від 1 до 2 років) «Сонечко»

перша молодша
(від 1 до 2 років) «Чебурашка»

перша молодша
(від 2 до 3 років) «Колосок»

друга молодша
(від 3 до 4 років)

«Зірочка»

друга молодша
(від 3 до 4 років) «Горобинка»

середня
(від 4 до 5 років) «Вишеньки»

середня
(від 4 до 5 років) «Ромашка»

старша
(від 5 до 6  років)

«Зайчик»

старша
(від 6 до 7  років) «Колобок» («Впевнений старт»)

Понеділок

1.Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

2. Ознайомлення з природнім довкіллям

1.Здоров’я та фізичний розвиток

2. Сенсорний розвиток

3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) - ІІ половина дня

1.Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

2. Сенсорний розвиток

3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) - ІІ половина дня

1. Ознайомлення з природним довкіллям

2. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) - ІІ половина дня

1.Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

2. Ознайомлення з соціумом

3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) - ІІ половина дня

1. Ознайомлення з соціумом

2. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) - ІІ половина дня

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Ознайомлення з соціумом

3. Здоров’я та фізичний розвиток - ІІ половина дня

1. Ознайомлення з соціумом

2.  Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

3. Здоров’я та фізичний розвиток - ІІ половина дня

1. Мовленнєва діяльність: розвиток мовлення

2. Пізнавально-дослідницька діяльність: у світі природи

3. Художньо-естетична діяльність (малювання/ ліплення/ аплікація)

4. Здоров’язберігальна, рухова діяльність на вулиці – ІІ половина дня

 

 

 

 

 

 

раннього віку
(від 1 до 2 років) «Сонечко»

перша молодша
(від 1 до 2 років) «Чебурашка»

перша молодша
(від 2 до 3 років) «Колосок»

друга молодша
(від 3 до 4 років)

«Зірочка»

друга молодша
(від 3 до 4 років) «Горобинка»

середня
(від 4 до 5 років) «Вишеньки»

середня
(від 4 до 5 років) «Ромашка»

старша
(від 5 до 6  років)

«Зайчик»

старша
(від 6 до 7  років) «Колобок»

(«Впевнений старт»)

Вівторок

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Ознайомлення з соціумом

 

1.Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ ліплення)

1. Ознайомлення з соціумом

2. Здоров’я та фізичний розвиток

3. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (художня література) – ІІ половина дня

1.Здоров’я та фізичний розвиток

2. Логіко-математичний розвиток

3. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (художня література) – ІІ половина дня

1. Логіко-математичний розвиток

2. Здоров’я та фізичний розвиток

3. Художньо-продуктивна діяльність (художня література) - ІІ половина дня

1. Ознайомлення з природнім довкіллям

2. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) - ІІ половина дня

1. Логіко-математичний розвиток

2. Ознайомлення з природнім довкіллям

3. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

4. Художньо-продуктивна діяльність (художня література) - ІІ половина дня

1. Пізнавально-дослідницька діяльність: елементарні математичні уявлення + художньо-естетична діяльність: конструювання

2. Художньо-естетична діяльність: музика

3. Пізнавально-дослідницька діяльність: у світі людей (ігровий тренінг)

Середа

1.Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Ознайомлення з соціумом

3. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ ліплення)  - ІІ половина дня

1.Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

2. Ознайомлення з соціумом

3.Здоров’я та фізичний розвиток - ІІ половина дня

 

1. Ознайомлення з соціумом

2. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

3. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ ліплення) - ІІ половина дня

1.Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

2. Ознайомлення з соціумом

3. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ ліплення) - ІІ половина дня

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

3. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ ліплення) - ІІ половина дня

1. Ознайомлення з соціумом

2. Здоров’я та фізичний розвиток

3. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування – ІІ половина дня

 

 

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

(грамота)

2. Ознайомлення з соціумом

3. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ ліплення)

4. Здоров’я та фізичний розвиток - ІІ половина дня

1. Мовленнєва діяльність: грамота

2. Художньо-естетична діяльність: художня література + пізнавально-дослідницька діяльність: у світі людей

3. Художньо-естетична діяльність (малювання/ ліплення/ аплікація)

4. Здоров’язберігальна, рухова діяльність в залі – ІІ половина дня

 

 

 

раннього віку
(від 1 до 2 років) «Сонечко»

перша молодша
(від 1 до 2 років) «Чебурашка»

перша молодша
(від 2 до 3 років) «Колосок»

друга молодша
(від 3 до 4 років)

«Зірочка»

друга молодша
(від 3 до 4 років) «Горобинка»

середня
(від 4 до 5 років) «Вишеньки»

середня
(від 4 до 5 років) «Ромашка»

старша
(від 5 до 6  років)

«Зайчик»

старша
(від 6 до 7  років) «Колобок»

(«Впевнений старт»)

Четвер

1. Сенсорний розвиток

2. Здоров’я та фізичний розвиток

3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання/ аплікація/ ліплення) - ІІ половина дня

1. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

2. Ознайомлення з природнім довкіллям

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Ознайомлення з природнім довкіллям

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Логіко-математичний розвиток

3.Здоров’я та фізичний розвиток  - ІІ половина дня

 

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Здоров’я та фізичний розвиток  

3. Ознайомлення з природнім довкіллям - ІІ половина дня

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Здоров’я та фізичний розвиток  

3. Ознайомлення з природнім довкіллям – ІІ половина дня

 

1.Логіко-математичний розвиток

2.Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

3. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ ліплення) - ІІ половина дня

1.Логіко-математичний розвиток

2. Ознайомлення з природнім довкіллям

3.Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

4. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) - ІІ половина дня

1. Пізнавально-дослідницька діяльність: у світі предметів

2. Художньо-естетична діяльність: музика

3. Пізнавально-дослідницька діяльність: елементарні математичні уявлення

4. Особистісний розвиток (ігровий тренінг)  - ІІ половина дня

П’ятниця

1. Сенсорний розвиток (конструювання)

2. Здоров’я та фізичний розвиток

1.Здоров’я та фізичний розвиток

2. Сенсорний розвиток (конструювання)

 

1. Сенсорний розвиток

2. Здоров’я та фізичний розвиток - ІІ половина дня

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Здоров’я та фізичний розвиток  - ІІ половина дня

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Здоров’я та фізичний розвиток

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Здоров’я та фізичний розвиток

3. Ознайомлення з соціумом - ІІ половина дня

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Здоров’я та фізичний розвиток

3. Художньо-продуктивна діяльність (художня література) - ІІ половина дня

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2. Ознайомлення з соціумом

3. Здоров’я та фізичний розвиток  - ІІ половина дня

1. Художньо-естетична діяльність (малювання/ліплення/аплікація/конструювання) + мовленнєва діяльність: спілкування

2. Пізнвально-дослідницька діяльність: у світі природи

3. Здоров’язберігальна, рухова діяльність в залі – ІІ половина дня

 

РЕЖИМ  ДНЯ

дітей Валківського дошкільного  навчального

закладу (ясла-садок) «Веселка»

за Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина»

та за Освітньою програмою для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»

на літній оздоровчий період 2019 року

 

            Вікові групи

 

 

Режимні моменти

Група раннього віку «Сонечко»

I молодша група «Колосок»

I молодша група «Чебурашка»

ІI молодша група «Зірочка»

ІІ молодша група «Горобинка»

Середня група «Вишеньки»

Середня група «Ромашка»

Старша

група «Зайчик»

Старша група «Колобок»

 

Ранкова зустріч дітей, ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальні заняття

7.00-8.07

7.00-8.00

7.00 – 8.07

7.00-8.07

7.00-8.07

7.00-8.05

7.00-8.05

7.00-8.29

7.00-8.29

Ранкова гімнастика (Дудка С.В. спортивна зала №2)

8.07 – 8.12

8.07- 8.12

 

8.07 – 8.14

8.07 – 8.14

8.05 – 8.11

 

 

 

Ранкова гімнастика

(Луценко Т.Г. спортивна зала №1)

 

 

8.07 – 8.14

 

 

 

8.05 – 8.11

8.29-8.41

8.29-8.41

Підготовка до сніданку. Сніданок.

8.12-8.45

8.12-8.45

8.14 – 8.45

8.14 – 8.45

8.14-8.45

8.11 - 8.45

8.11 - 8.45

8.41 – 9.00

8.41 – 9.00

Ігри, підготовка до прогулянки.

8.45-9.00

8.45-9.00

8.45-9.00

8.45-9.00

8.45-9.00

8.45 - 9.00

8.45 - 9.00

9.00 - 10.00

9.00 - 10.00

Прогулянка. Колективні та індивідуальні заняття. Сонячні та повітряні процедури

9.00-11.30

9.00-12.00

9.00-12.10

9.00-12.10

9.00-12.10

9.00-12.10

9.00-12.10

10.00-12.30

10.00-12.30

Другий сніданок

10.10 – 10.20

10.00-10.10

10.10 – 10.20

10.10-10.20

10.10-10.20

10.10-10.20

10.10-10.20

10.00-10.10

10.00-10.10

Повернення з прогулянки, підготовка до обіду, обід

11.30-12.20

12.00-12.50

12.10-13.00

12.10-13.00

12.10-13.00

12.10-13.00

12.10-13.00

12.30-13.20

12.30-13.20

Підготовка до сну, сон

12.20-15.00

12.50-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.20-15.10

13.20-15.20

Поступовий підйом, оздоровчі процедури

15.00-15.25

15.00-15.30

15.00-15.25

15.00-15.25

15.00-15.25

15.00-15.25

15.00-15.25

15.10-15.20

15.20-15.40

Вечеря.

15.25-15.40

15.30-15.45

15.25-15.40

15.25-15.40

15.25-15.40

15.25-15.45

15.25-15.45

15.20-15.40

15.40-16.00

Підготовка до прогулянки, прогулянка, ігри, самостійна діяльність, індивідуальні заняття

15.40-17.30

15.45-17.30

15.40-17.30

15.40-17.30

15.40-17.30

15.45-17.30

15.45-17.30

15.40-17.30

16.00-17.30