Наш дитячий садок

Валківський КЗДО "Веселка" Валківської міської ради  Харківської області

(загального типу)

Працює над проблемою формування здорового способу життя

Валківський КЗДО «Веселка» знаходиться за адресою вул. Торгова 5,  м. Валки Харківської області.   Заклад розміщений у типовому приміщенні, розрахований на 240 місць. Для дітей створені всі умови для повноцінного перебування протягом дня. На сьогодні у КЗДО виховується 166 дітей. Працює 9 груп: 3 групи раннього віку та 6 дошкільних. Дошкільною освітою стовідсотково охоплені діти  від 3 до 6 років та п’ятирічного віку. В закладі працюють 44 працівники, з них педагогічних працівників – 20, обслуговуючий персонал – 24. Директор КЗДО Бородіна Ірина Володимирівна (стаж роботи – 15 років), вихователь-методист Зюбан Тетяна Григорівна (стаж роботи – 44 роки).
Відповідно до п.1.6.  Статуту Валківського дошкільного навчального закладу «Веселка» загального типу Валківської міської ради Валківського району діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:
-   збереження та зміцнення психічного, фізичного та соціального здоров’я
    дітей,
-  формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів.
Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюється згідно Базового компонента дошкільної освіти, Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років  «Дитина»,  «Українське дошкілля» та  Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».