Наш дитячий садок

Валківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Веселка" Валківської міської ради Валківського району Харківської області

(загального типу)

Працює над проблемою формування здорового способу життя

Валківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Веселка» знаходиться за адресою вул. Торгова 5,  м. Валки Харківської області.   Заклад розміщений у типовому приміщенні, розрахований на 215 місць. Для дітей створені всі умови для повноцінного перебування протягом дня. На сьогодні у ДНЗ виховується 180 дітей. Працює 9 груп: 3 групи раннього віку та 6 дошкільних. Дошкільною освітою стовідсотково охоплені діти  від 3 до 6 років та п’ятирічного віку. В закладі працюють 43 працівники, з них педагогічних працівників – 23, обслуговуючий персонал – 20. Завідувач ДНЗ Бородіна Ірина Володимирівна (стаж роботи – 13 років), вихователь-методист Зюбан Тетяна Григорівна (стаж роботи – 42 роки).
Відповідно до п.1.6.  Статуту Валківського дошкільного навчального закладу «Веселка» загального типу Валківської міської ради Валківського району діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:
-   збереження та зміцнення психічного, фізичного та соціального здоров’я
    дітей,
-  формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів.
Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюється згідно Базового компонента дошкільної освіти, Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років  «Дитина»,  «Українське дошкілля» та  Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».